Geen pole, maar wel straf voor Vettel: "Nico was erg sterk in de kwalificatie"
![Bart Ver Elst](https://www.sportid.be/images/writer/bart-ver-elst.png)
![Geen pole, maar wel straf voor Vettel: "Nico was erg sterk in de kwalificatie"](https://www.autosportkrant.be/media/cache/resolve/300x250/images/sport/auto/183.png)
Sebastian Vettel zette op het circuit in Sochi de tweede beste tijd neer na de ongenaakbare Nico Rosberg. Maar de Duitser werd gestraft nadat hij zijn versnellingsbak gewisseld had.
"Ik zou graag de poleposition hebben gehad, maar Nico was erg sterk in de kwalificatie", opent Sebastian Vettel. "We hebben gewoon het maximale er proberen uit te halen."
"We hebben deze Grote Prijs vanochtend heel goed voorbereid. Onze snelheid was ook heel goed tijdens de kwalificatie", gaat de Duitser verder. "Maar het zal vechten worden om het podium te halen."
Uiteindelijk werd Vettel gestraft nadat hij zijn versnellingsbak had gewisseld. Zo moet hij in plaats van op positie twee, op positie zeven starten.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang het laatste nieuws per mail.